Yaprak Test

Sipariş verirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hatırlatmalar;

Baskı Teknolojisi: Yaprak testler Dijital WEB baskı teknoloisi ile basılmaktadır.

Dijital WEB baskı: Daha çok ders kitapları, soru kitapçıkları gibi fotoğraf kalitesin ihtiyaç olmayan işlerde uygundur. Az yoğunluklu renk ve görsellerin kullanıldığı durumlarda tercih edilir. Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyacınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz.

Test Sayısı: Her yaprak test arkalı önlü 2 sayfadan oluşur. Örnek olarak 64 testten oluşan bir ders için bir set 128 sayfa yani 64 adet yapraktan oluşur. Fiyat hesabı buna göre yapılır.

Adet (Set Sayısı): Aynı örneğe göre 64 adet testten oluşan bir setten kaç adet basılacağının bilgisidir. 3 set seçilirse her testten 3 adet basılacak toplam 192 yaprak olacaktır. Bu testlerin sırlaması ise 2 şekilde yapılabilir.

Sıralama Yöntemi: Siparişi verilen testler müşteri talebine göre 2 şekilde sıralanabilir. test 1,2,3.. - 1,2,3.. şeklinde (Ayrık Sıralama) sıralanabileceği gibi, test 1,1,1 2,2,2 ,3,3,3... şeklinde de (Bitişik Sıralama) sıralanabilir.

Paketleme: Yaprak testlerde ciltleme olmadığı için setler standart adetlere göre sıralı şekilde parça parça bölünür ortadan kağıt bant ile bantlanır ve bu parçalar çift oluklu kartonlara sıralı şekilde yerleştirilir.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

En az: 1, En fazla: 128)
KDV Hariç Fiyat : 1.344,00 TL
Sepete Ekle
Tüm şablonlar

Tasarımlar