Kitap Afişi ve Poster Baskı Özellikleri

Ebatlar (cm):

  • (31x44)/ (32x47)/ (32x70) 
  • Ayrıca (32x70) ebatına kadar istediğiniz bir ebatta özel teklif isteyebilirsiniz.

Kağıt Çeşitleri:

  • 115 gr./ 135 gr./ 170 gr.  Mat Kuşe

Kitap Afişi Bastırmak

Kitap afişi bastırmak, bir kitabın tanıtımının yapılması için bir nevi gerekliliktir. İnsanların görebileceği birçok yere yerleştirilebilen, iç mekân veya dış mekân uyumlu afiş baskı işlemleri esasında iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama, kitap afiş tasarımı şeklinde ifade edilebilecek afiş tasarımı süreçlerini kapsayan kısımdır. Tasarım, kitabın ulaşması istenilen hedef kitlenin ilgisini çekebilecek, etkili, vurgulu ve güçlü bir yapıda olmalıdır. Bu nedenle kitap afiş tasarımı hazırlamanın bir uzmanlık gerektirdiği aşikardır. İkinci aşama ise kitap afişi baskı işlemlerinin tamamını kapsayan süreçlerdir. Afiş baskı işlemlerine geçmeden önce tasarımın yanı sıra boyut, gramaj, kâğıt ve adet gibi teknik detaylar mutlaka belirlenmelidir.

Afiş Baskısı ve Poster Baskısı Neden Önemli?

Kitap tanıtımı yapmak için en etkili yollardan en önemlileri, hiç şüphesiz kitap afişi hazırlamak veya poster baskı işlemlerini gerçekleştirerek etkili bir görsel tanıtım metodu oluşturmaktır. Kitap afiş baskı süreçlerinden önce afişin tasarımı, kullanım amacına göre hazırlanacağı ve hedef kitleye göre uyarlanacağı için oldukça önemlidir. Bina cepheleri, duraklar, fuar alanları, ofisler, metro ağları ve sayısız yerde kullanılması mümkün olan kitap afişi tasarımları, her kullanım alanına göre özel olarak hazırlanmalıdır. Firmamız, profesyonel olarak tüm baskı süreçlerinde olduğu gibi incelemekte olduğunuz ürün için de kitap afişi tasarımı işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Ekonomik ve Hızlı Kitap Afişi Baskısı 

Kitap baskı sektöründe özellikle avantajlı kitap afişi fiyatları ile öne çıkan firmamız, ucuz afiş baskı denilince akla gelen bir pozisyondadır. Her iş özelinde sayı, ebat, kâğıt çeşidi gibi parametrelere bağlı olarak farklı fiyatların çıkması mümkün olduğu için incelediğiniz kitap afişi ve kitap posteri ürünümüzün “fiyat hesaplama” bölümündeki ilgili kısımları doldurmanız gerekmektedir. Böylece kitap afişi fiyatları hakkında net bir fiyat alabilir ve aldığınız fiyatın en ucuz afiş baskı fiyatı olduğunun tespitini yapabilirsiniz.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 570,00TL
Birim Fiyat:5,70TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar