Tel Dikiş Baskı Özellikleri

Tel dikiş kitap, iç içe geçmiş forma türü baskıların tel dikiş ile ciltlenmesi sonucu oluşan kitap türüdür. Az sayfalı soru kitapçığı, deneme kitapçığı ve test kitapçıkları için tercih edilir.

İç Sayfa Baskısı: 4 Renk Dijital WEB Baskı teknolojisi ile basılır.

İç Sayfa Kâğıdı: 70 gr.  1. Hamur

Kapak Baskısı: 4 Renk

Cilt: Tel Dikiş (Kendinden Kapaklı); 70 gr.  1. Hamur, Tel Dikiş (Kapak Gramajı Farklı); 90 gr./ 115 gr./ 135 gr./ 170 gr./ 300 gr./ 350 gr.  Mat Kuşe

Tel dikiş kitap hazırlarken sayfa sayısının 4'ün katları olmak şartıyla en az 8 ve en çok 64 sayfa olmasına dikkat ediniz.

Dijital WEB Baskı: Az yoğunluklu renk ve görsellerin kullanıldığı kitaplarda tercih edilir. Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Soru bankası, konu anlatım kitapları, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Deneme Kitabı Bastırmak

Tel dikiş kitap bastırmak isteyenlerin birçoğu aslında deneme kitabı baskısı veya az sayfa sayılı soru kitapçığı baskısı almayı talep etmektedir. Başta okulların ve tüm eğitim kurumlarının çeşitli amaçlar doğrultusunda ihtiyaç duyacağı deneme kitabı bastırma işlemleri, firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Az sayfa sayılı kitap baskı süreçleri için tam anlamıyla biçilmiş kaftan olan tel dikiş kitap seçeneği, görmekte olduğunuz ürünümüzle birlikte renkli deneme kitabı bastırmak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Soru Kitapçığı Bastırmak

Özel eğitim kurumları, devlet okulları, dershaneler, akademiler, etüt merkezleri ve her çeşit eğitim kurumu başta olmak üzere tüm kurumsal ve bireysel kişilerin sadece deneme kitabı bastırmak için değil; aynı zamanda soru kitapçığı bastırmak ve test kitabı bastırmak için de tercih edeceği tel dikiş kitap olarak bilinen bu ürünümüz, dijital web baskı teknolojisi ile desteklenmektedir.

Sektörde sunduğu avantajlar, kalite standartları, hızlı teslimat opsiyonu ve uygun fiyatlarıyla öne çıkan firmamız, soru kitabı bastırmak isteyen tüm müşterilerine, ebatlarını, kapağını, baskı adedini kendilerinin belirleyeceği tel dikiş kitap formatını internet üzerinden hızlıca işlemlerini gerçekleştirecekleri bir şekilde sunmaktadır.

Test Kitabı Bastırmak

Kitap baskı sektörüne tecrübesiyle ve sunduğu avantajlı seçeneklerle yeni bir soluk getiren firmamız, matbaada kitap bastırmak isteyen kurumsal veya bireysel tüm müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle avantajlı fırsatlar getirmektedir. Renkli kitap bastırma kategorisinde yer alan tel dikiş kitap baskı ürünü ile deneme kitabı, soru kitabı ve test kitabı bastırmak sadece tek tık uzağınızda.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Lütfen sayfa sayısı girmeden önce kitabınızın talep ettiğiniz ebatta olduğundan emin olunuz.
KDV Hariç Fiyat : 750,00TL
Birim Fiyat:750,00TL

İç Sayfa Yükleme Seçeneği

Ürün sepete eklendikten sonra ve alışveriş sepetinde yeniden düzenledikten sonra da içerik sayfasını yükleyebilirsiniz. Ya da sipariş tamamlandıktan sonra sipariş numaranızı belirterek dosyalarınızı bilgi@bizimdijital.com adresine gönderebilirisiniz. Büyük boyutlu dosyalar için "www.wetransfer.com" adresini kullanabilirsiniz.
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif görsel yükleyiniz
50 max file size
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif formatlarında dosya yükleyiniz
İçeriği yükleyiniz
Dosya seç
Buraya bir dosya sürükle

İşleniyor...

Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği

Ürün Yorumu