Kitap Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: 4 Renk Dijital TABAKA Baskı teknolojisi ile basılır.

Kapak Baskısı: 4 renk

Kapak Kâğıdı: 170 gr./ 300 gr./ 350 gr.  Mat Kuşe

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Amerikan Cilt, Tel Dikiş (Kapak Gramajı İç Sayfalarla Aynı), Tel Dikiş (Kapak Gramajı Farklı)

Tel dikiş kitap hazırlarken sayfa sayısının 4'ün katları olmak şartıyla en az 8 ve en çok 64 sayfa olmasına dikkat ediniz.

64 sayfa ve altı için tel dikiş cildi tercih ediniz.

Dijital TABAKA Baskı: Prestij ve yüksek kalite istenilen, renk ve görsel yoğunluğun fazla olduğu kitapların basımında tercih edilir. Yüksek kalite ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Katalog, albüm, faaliyet raporu, konu anlatım kitapları, roman, hikâye, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Amerikan Cilt: Sayfaların sırttan tutkallanıp birleştirilmesi ve karton kapak takılmasıyla oluşan bir ciltleme şeklidir. Günümüzde roman, hikâye, ders kitabı vb. ürünlerde yaygın olarak kullanılır.

Tel Dikiş Cilt: İç içe geçmiş forma türü baskıların tel dikiş ile ciltlenmesi sonucu oluşan kitap türüdür. Az sayfalı katalog, dergi, soru kitapçığı, deneme kitapçığı ve test kitapçıkları için tercih edilir.

Kendinden Kapaklı Tel Dikiş Cilt: Bu cilt seçeneğinde kapak, ayrım yapılmadan iç sayfalarla birlikte aynı kağıt gramajına basılır. İç içe geçmiş forma türü basılan sayfalar tel dikiş ile ciltlenir. Bu cilt seçeneğinde sipariş verirken sayfa sayısı kısmına kapak dahil sayfa sayısını giriniz.

İplik Dikiş: Çok sayfalı ve uzun süre dayanıklılık istenilen işlerde tercih edilir. İplik dikiş yönteminde baskısı yapılan formalar sırtlarından iplikle dikildikten sonra kapak takmaya gönderilir. Çok sayfalı, 115 gr. ve üzeri kâğıt baskılarında cilt sağlamlığını artırmak için iplik dikişi öneriyoruz. Bu yöntemde üretim süresi 2-3 gün uzayacaktır.

ISBN ve Bandrol talep edilmesi durumunda buradaki kitap sözleşmesini doldurup imzalayınız. İmzaladığınız formu dijital ortama aktarıp kitap içeriğiniz ile birlikte sipariş esnasında göndermelisiniz.

ISBN ve bandrol talep edilmesi durumunda sipariş en az 50 adet olmalıdır. Bununla birlikte 10 adet kitap, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Derleme Müdürlüğü gibi resmî kurumlara gönderileceği için sipariş adeti +11 fazla olacak şekilde hesaplanmalıdır.

Kitap Sözleşmesinı buradan indirebilirsiniz.

Ucuz Kitap Bastırmak

Kitap bastırmak için yapılması gerekenler arasında mutlaka maliyet araştırması yer almalıdır. Çünkü herhangi bir piyasa araştırması yapmadan ucuz kitap bastırmak oldukça zor olup çoğu zaman olanaksız bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir kitabın uygun maliyetlerle basılıyor olması onun aynı zamanda kaliteli olacağının garantisini vermez. Bu nedenle ucuz kitap bastırmak için araştırma yapılırken kitap bastırma maliyeti ile işin kalitesi ve kim tarafından yapıldığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Tüm kriterler değerlendirilip yeterli araştırma yapıldığında firmamızın profesyonel ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği kitap bastırma işlemlerinin hem fiyat hem kalite avantajı verilerle desteklenmiş olacaktır.

Dijital Tabaka Baskı Kitap

Renk ve görsel yoğunluğu fazla olan kitap türlerinde tercih edilmesi gereken kitap baskı çeşidi, dijital tabaka baskı seçeneğidir. Prestijli ve yüksek kalitede baskı alınmasına olanak sağlayan bu kitap bastırma opsiyonu, özellikle hikâye kitabı bastırmak, roman çıkarmak, ders kitabı baskısı almak ve albüm, katalog çıkarmak gibi talepleri olanlar için eşsiz bir seçenek sunmaktadır. Çünkü kitap baskı kalitesi göz önünde bulundurulduğunda yapılacak olan işlemler ucuz kitap bastırmak isteyenlerin de kriterlerini karşılamaktadır.

Kitap Bastırma Maliyeti

Kitap bastırmak istiyorum. diyen herkesin kitap bastırma maliyetleri hakkında bilgisi olmalıdır. Özellikle belirtmek gerekir ki kendi kitabını bastırmak isteyenlerin kitap çıkarma maliyetleri hakkında çok daha iyi araştırma yapması ve elde ettiği sonuçlar doğrultusunda kitap basan matbaalar listesini detaylıca hazırlamaya ihtiyacı vardır. “Kitap yayınlamak kaç para?” sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Elinizde net bir fiyatın olmasını istiyorsanız, şu anda bulunduğunuz sayfada kitabınızın sayfa sayısını, istediğiniz kapak ve cilt özelliklerini, tasarım ve ISBN isteyip istemediğinizi ilgili kısımlara girmeniz gerekmektedir. Ancak özellikle ucuz kitap bastırmak isteyenler için firmamızın piyasada en avantajlı seçenekleri, kendi kalite ve teslimat opsiyonları çerçevesinde sunduğunu belirtebiliriz.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Lütfen sayfa sayısı girmeden önce kitabınızın talep ettiğiniz ebatta olduğundan emin olunuz.
KDV Hariç Fiyat : 500,00TL
Birim Fiyat:500,00TL

İç Sayfa Yükleme Seçeneği

Ürün sepete eklendikten sonra ve alışveriş sepetinde yeniden düzenledikten sonra da içerik sayfasını yükleyebilirsiniz. Ya da sipariş tamamlandıktan sonra sipariş numaranızı belirterek dosyalarınızı bilgi@bizimdijital.com adresine gönderebilirisiniz. Büyük boyutlu dosyalar için "www.wetransfer.com" adresini kullanabilirsiniz.
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif görsel yükleyiniz
50 max file size
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif formatlarında dosya yükleyiniz
İçeriği yükleyiniz
Dosya seç
Buraya bir dosya sürükle

İşleniyor...

Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği

Ürün Yorumu