Mezuniyet Yıllığı Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: 4 Renk Kaliteli Dijital TABAKA Baskı teknolojisi ile basılır.

Kapak Baskısı: 4 Renk

Kapak Kâğıdı: 170 gr.  Mat Kuşe Sıvama

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Sıvama Sert Kapak

Mezuniyet Yıllığı

Mezuniyet yıllığı, her öğrencinin bir hatırası, saklayabileceği bir öyküsüdür. Okul arkadaşlıklarını, dostlarını ve öğretmenlerini uzun yıllar geçse de hatırlamayı sağlar. Yaşanılan iyi kötü günlerin unutulmamasının ve kalıcı hale getirilmesinin dökümanıdır.

Baskı yıllıklar, mezuniyet yıllıkları arasında en çok talep gören yıllık türüdür. Mezuniyet yıllığı, andaç olarak da bilinen klasik okul yıllığı, isteğe göre özel tasarımlı cilt kapağı ve öğrencilerin birbirleri hakkındaki düşüncelerinin, kepli ve mezuniyet fotoğraflarının bulunduğu iç sayfalardan oluşan anı defteridir. Mezuniyet yıllığının yapıldığı yıla ait okul binası dahil; idareci, öğretmen ve personeline kadar biri tarihsel belge niteliğindedir.

İlkokul, Ortaokul, Lise veya Üniversite farketmeksizin her insanın hayatının bir köşesinde olması gereken yıllık baskısı, kalitesi ve sağlamlığı ile ömür boyunca anılara dönülebilmesi için özenle üretilmektedir.

Bizim Dijital Matbaa okul yıllıkları, her okulun isteğine göre dış cilt ve iç sayfa tasarım seçenekleri ile her çeşit zevk ve estetik anlayışına hitap edebilmek için oluşturulmuştur. Birçok farklı renk ve malzeme türleri bulunmaktadır. Yıllar sonra, hayatınızdaki önemli dönüm noktalarından birisi olan mezuniyetinizi ve okul anılarınızı yüzünüzde bir güzel tebessümle hatırlayabilmeniz için mezuniyet yıllığı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tasarımı ve içeriği tamamen size özel hazırlanıp basılan mezuniyet yıllıklarınızı, istediğiniz sayıda bastırarak düşük maliyetlerde elde edebilirsiniz.

Kalite ve ömürlük kullanım için Sıvama Mukavvalı Cilt + İplik dikiş uygulaması ile üretilmektedir.

 

 

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Lütfen sayfa sayısı girmeden önce kitabınızın talep ettiğiniz ebatta olduğundan emin olunuz.
KDV Hariç Fiyat : 500,00TL
Birim Fiyat:500,00TL

İç Sayfa Yükleme Seçeneği

Ürün sepete eklendikten sonra ve alışveriş sepetinde yeniden düzenledikten sonra da içerik sayfasını yükleyebilirsiniz. Ya da sipariş tamamlandıktan sonra sipariş numaranızı belirterek dosyalarınızı bilgi@bizimdijital.com adresine gönderebilirisiniz. Büyük boyutlu dosyalar için "www.wetransfer.com" adresini kullanabilirsiniz.
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif görsel yükleyiniz
50 max file size
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif formatlarında dosya yükleyiniz
İçeriği yükleyiniz
Dosya seç
Buraya bir dosya sürükle

İşleniyor...

Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği

Ürün Yorumu