Tutkallı Bloknot Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: 4 renk Dijital WEB Baskı teknolojisi ile basılır.

İç Sayfa Kağıdı: 70 gr.  1. Hamur

Sayfa Sayısı: 70 (35 Yaprak)/ 100 (50 Yaprak)/ 150 (75 Yaprak)/ 200 (100 Yaprak) Sayfa

Cilt: İster kapaklı, ister kapaksız olarak tutkal ile ciltleme yapılır.

Dijital WEB Baskı: Az yoğunluklu renk ve görsel içeren ürünler için uygundur. Daha ekonomik ve daha hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz.

Online tasarım bölümünden ön sayfa ve arka sayfa tasarımını yapabilirsiniz. Ya da baskıya hazır tasarımınızı yükleyip sipariş verebilirisiniz. Ön sayfa ve arka sayfa tasarımınız sipariş sırasında verdiğiniz sayfa sayısı kadar çoğaltılıp arkalı önlü basılır.

ÖRNEK

Tutkallı Bloknot Baskısı

Tutkallı bloknot baskı süreçlerinde dijital web baskı teknolojisinden yararlanılmakta ve böylece uygun maliyetlerle birlikte tıpkı kitap baskı işlemlerinde olduğu gibi bloknot baskısı işlemlerinde de yüksek verimlilik elde edilmektedir. Sayfaların tutkal ile birleştirilmesi suretiyle kapak kullanılmadan ciltlemesinin yapılmasıyla üretimi sağlanan tutkallı bloknot baskı, firmaların müşterilerine promosyon olarak hediye ettiği prestij arttırıcı ürünler arasındadır.

Bloknot baskısı yaptırmak isteyenler için başta tutkallı bloknot baskısı olmak üzere tüm baskı işlemlerini profesyonel ekibiyle birlikte kaliteli bir şekilde gerçekleştiren firmamız hem kurumsal hem bireysel olarak bloknot baskı talebiyle tarafımıza ulaşan herkese fiyatları, teslimat seçenekleri ve ödeme opsiyonlarıyla avantajlı teklifler sunmaktadır.

Üstten Tutkallı Bloknot Bastırmak

Bulunduğunuz sayfada incelemekte olduğunuz ürünümüz üstten tutkallı bloknot bastırmak isteyenler için eşsiz bir seçenek sunmaktadır. Gerek baskısında kullanılan malzemelerin kalitesi gerek müşterinin istediği tüm özellikleri ilgili sekmeleri doldurarak talep edebilmesi gerek dijital web teknolojisi sayesinde ekonomik anlamda elde edilen verimin yanı sıra kaliteli baskı alınabilmesi üstten tutkallı bloknot baskı işlemlerini vazgeçilmez kılmaktadır.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Sizin İçin Tasarlayalım
Profosyonel bir kapak tasarımı için bizden destek alabilirsiniz.
Aşağıdaki "Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği" başlığından "Sizin İçin Tasarlayalım" seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

KDV Hariç Fiyat : 1.477,50TL
Birim Fiyat:29,55TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar