İptal

Kitapbastir.com’da sunulan ürünleri sipariş verebilmek için üye olmanız veya misafir olarak giriş yapmanız yeterlidir. Siparişinizi netleştirdikten sonra tasarımı hazır olan dosyanızı, PDF, JPEG, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Dosyanız baskıya uygun ise verdiğiniz e-posta adresine bir onay mesajı gönderilecektir. Bu onay mesajı size ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir gerekçe olmadan iptal edebilirsiniz.

İptal talebinizi mesaj adresimiz ya da ‘Müşteri Hizmetleri’ telefon numaramız vasıtası ile iletmeniz gerekmektedir. İptal durumunda, siparişinize herhangi bir işlem yapılmadıysa yaptığınız ödemenin tamamının iadesi, talebin tarafımıza ulaşmasından itibaren mümkünse aynı gün, değilse ortalama 2-3 iş günü içinde ödeme yönteminizin durumuna göre kredi kartınıza ya da banka hesabınıza aktarılacaktır.

İade Koşulları

Baskılı ürünler dışındaki (üzerinde isim, firma ya da tarih olmayan) siparişlerinizi, tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ancak sebebini ifade etmeli ve tarafınıza gönderilen baskılı ürünü bize geri göndermelisiniz. İade yapacağınız ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için mesaj göndermeli ya da Müşteri İlişkileri numaramızdan bize ulaşarak iade talebinizi iletmeniz yeterlidir. Ancak e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi iade işlemlerinde kargo ücreti göndericiye aittir.